This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.

Parasole z nadrukiem – jak wybrać kolor?

kolory

Parasole z nadrukiem, dzięki ogromnej przestrzeni reklamowej, stanowią świetny pomysł na promowanie swojej firmy niezależnie od jej wielkości.

Oczywiście kampania reklamowa organizowana z użyciem gadżetów tego typu musi być bardzo przemyślana. Przede wszystkim należy wybrać odpowiedni kształt parasole oraz jego kolor. Wybór barwy musi być dopasowany do branży powiązanej z reklamowanym przez nas produktem. Jednakże to nie wszystko. Trzeba bowiem zwrócić także uwagę na psychologię kolorów. Ukazuje się bowiem, że od poszczególny barwy mają ogromny wpływ na nasze samopoczucie czy zachowanie.Jeśli chcemy, aby nasze parasole z nadrukiem były widoczne z daleka i rzucały się w oczy, powinniśmy zdecydować się na gadżety reklamowe w kolorze czerwonym. Jego popularność nie jest przypadkowa.

parasole z nadrukiem

Czerwone banery, napisy czy inne formy reklamy przyciągają nasz wzrok. Parasole w którymś z odcieni czerwieni z pewnością pozytywnie wyróżnią nas w gwarnych i mocno zatłoczonych częściach miasta, takich jak rynek czy różnego rodzaju galerie handlowe.

Oczywiście wybranie koloru czerwonego nie zawsze będzie najlepszym pomysłem. Sprawdzi się ono w przypadku branży, która nie jest powiązana z jakimś konkretnym kolorem. Czerwony z pewnością nie będzie miał zastosowania w przypadku promowania firmy oferującej zdrową żywność czy inne produkty ekologiczne. Jeśli nasz działalność mieści się w tym zakresie powinniśmy wybrać zielone parasole z nadrukiem.

zielony parasol z nadrukiem

Zieleń związana jest bowiem z branżą ekologiczną, ponieważ kojarzy się oczywiście z naturą .Bardzo dobrze wyglądającym w połączeniu z parasolami z nadrukiem kolorem jest czerń. Często jest niedoceniana, ponieważ uważana jest za zbyt pospolitą.

Jednakże w przypadku poważnych branż czy luksusowych usług czy produktów sprawdzi się rewelacyjnie, ponieważ kolor czarny kojarzy się z elegancją i powagą. Do poważnych branż z pewnością należy farmaceutyczna, lecz dla nie przeznaczony jest inna barwa – niebieski.

parasol czarny

Pamiętajmy jednak, że wybór odpowiedniego koloru to nie wszystko. Potrzebne jest bowiem harmonijne połączenie wybranej przez nas barwy z naszym logiem czy nazwą firmy. Nie należy na siłę łączyć koloru związanego z branżą z odcieniem charakterystycznym dla naszej działalności. Oczywiście udany projekt graficzny to nie wszystko. Trzeba jeszcze znaleźć właściwy sposób rozprzestrzeniania gadżetu reklamowego. Możemy na przykład reklamować się w obrębie galerii handlowej, samego sklepu czy na różnego rodzaju targach.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *